Ubercart Fee (6.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (28 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Overview
es: Vista general

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: edit
es: editar

en: User
es: Usuario

en: Exclude
es: Excluir

en: Active
es: Activo

en: Price
es: Precio

en: Save changes
es: Guardar cambios

en: Order
es: Pedido

en: The changes have been saved.
es: Se han guardado los cambios.

en: Percentage
es: Porcentaje

en: User account
es: Cuenta de usuario

en: This name will appear to customers on product add to cart forms.
es: Este nombre se mostrará a los clientes en los formularios de agregar a cesta.

en: Changed %title to %amount.
es: Cambio de %title a %amount.

en: Removed %title.
es: %title eliminado.

en: Added %amount for %title.
es: Agregado %amount a %title.

en: conditions
es: condiciones

en: The product node type.
es: El tipo del nodo de producto.

en: The product node ID.
es: ID del nodo de producto.

en: Absolute
es: Absoluto
