Ubercart Fee (6.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ارسال

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: انصراف

en: Description
fa: توصیف

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: User
fa: کاربر

en: Active
fa: قعال

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Order
fa: ترتیب

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: User account
fa: حساب کاربری
