Ubercart Fee (6.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Eliminar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: User
gl: Usuario/a

en: Exclude
gl: Excluír

en: Active
gl: Activo

en: Order
gl: Orde

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: User account
gl: Conta de usuario
