Ubercart Fee (6.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: delete
he: מחק

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: הגש

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Overview
he: סקירה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עדכן

en: User
he: משתמש

en: Active
he: פעיל

en: Price
he: מחיר

en: Save changes
he: שמירת שינויים

en: Order
he: הזמנה

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: User account
he: חשבון משתמש

en: Absolute
he: מוחלט
