Ubercart Fee (6.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Töröl

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: User
hu: Felhasználó

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Active
hu: Aktív

en: Price
hu: Ár

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Order
hu: Sorrend

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Percentage
hu: Százalék

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: User account
hu: Felhasználói fiók

en: This name will appear to customers on product add to cart forms.
hu: Ezt a nevet látja a vásárló a termék „Kosárba” űrlapján.

en: Changed %title to %amount.
hu: %title mértéke meg lett változtatva erre: %amount.

en: Removed %title.
hu: %title törölve lett.

en: Added %amount for %title.
hu: %amount hozzá lett adva ehhez: %title.

en: conditions
hu: feltételek

en: The product node type.
hu: A termék tartalomtípusa.

en: The product node ID.
hu: A termék tartalomazonosítója.

en: Absolute
hu: Abszolút
