Ubercart Fee (6.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Perintah

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batalkan

en: Description
id: Keterangan

en: Overview
id: Tinjauan

en: Weight
id: Urutan

en: Name
id: Nama

en: User
id: Anggota

en: Active
id: Aktif

en: Order
id: Urutan

en: The changes have been saved.
id: Perubahan sudah disimpan.

en: User account
id: Keanggotaan
