Ubercart Fee (6.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Overview
ja: 概観

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: User
ja: ユーザー

en: Exclude
ja: 除外

en: Active
ja: アクティブ

en: Price
ja: 価格

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: Order
ja: オーダー

en: The changes have been saved.
ja: 変更内容が保存されました。

en: Percentage
ja: パーセンテージ

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: User account
ja: ユーザーアカウント

en: This name will appear to customers on product add to cart forms.
ja: 商品の「カートに入れる」フォームにはこの名前で表示されます。

en: Changed %title to %amount.
ja: %titleを%amounに変更しました。

en: Removed %title.
ja: %titleを削除しました。

en: Added %amount for %title.
ja: %title %amount が追加されました。

en: conditions
ja: 条件設定

en: The product node type.
ja: 商品コンテンツタイプ。

en: The product node ID.
ja: 商品のノードID。
