Ubercart Fee (6.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: delete
jv: busek

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Overview
jv: sekilas tampilan

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: User
jv: Panganggo

en: Exclude
jv: Kejaba

en: Active
jv: Aktif

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Order
jv: Urutan

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan wis disimpen.

en: User account
jv: Akun panganggo
