Ubercart Fee (6.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დასტური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Active
ka: აქტიური
