Ubercart Fee (6.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Percentage
kn: ಪ್ರತಿಶತ

en: Percentage:
kn: ಪ್ರತಿಶತ:
