Ubercart Fee (6.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: User
mr: सदस्य

en: Active
mr: सक्रिय

en: Price
mr: किंमत

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा
