Ubercart Fee (6.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Description
ne: विवरण

en: Weight
ne: भार

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Active
ne: सक्रिय
