Ubercart Fee (6.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Overview
nn: Oversikt

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: User
nn: Brukar

en: Active
nn: Aktiv

en: Price
nn: Pris

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: User account
nn: Brukarkonto
