Ubercart Fee (6.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: User account
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ
