Ubercart Fee (6.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: delete
sq: elemino

en: Delete
sq: Elemino

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Veprime

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anullo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Overview
sq: Panorama

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: User
sq: Përdoruesi

en: Active
sq: Aktiv

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: User account
sq: Profili i përdoruesit
