Ubercart Fee (6.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Overview
sv: Översikt

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: User
sv: Användare

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Active
sv: Aktiv

en: Price
sv: Pris

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Order
sv: Ordning

en: The changes have been saved.
sv: Ändringarna har sparats.

en: User account
sv: Användarkonto

en: This name will appear to customers on product add to cart forms.
sv: Detta namn kommer att visas för kunder vid "lägg till i varukorg".

en: Changed %title to %amount.
sv: Ändrade %title till %amount.

en: Removed %title.
sv: Tog bort %title.

en: Added %amount for %title.
sv: Lade till %amount till %title.

en: conditions
sv: villkor

en: The product node type.
sv: Typ av nod för varan.

en: The product node ID.
sv: Varans nod-ID.

en: Absolute
sv: Fast
