Ubercart Fee (6.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Вилучити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Дії

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Description
uk: Опис

en: Overview
uk: Огляд

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Ім'я

en: edit
uk: редагувати

en: User
uk: Користувач

en: Exclude
uk: Виключення

en: Active
uk: Діючий

en: Price
uk: Ціна

en: Save changes
uk: Збереження змін

en: Order
uk: Замовлення

en: The changes have been saved.
uk: Зміни збережені.

en: Percentage
uk: Відсотки

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - додатково

en: Fees
uk: Внески

en: Fee
uk: Винагорода

en: User account
uk: Профіль користувача

en: This name will appear to customers on product add to cart forms.
uk: Назва що буде відображатися у формі додавання до кошика.

en: Changed %title to %amount.
uk: Змінити %title на %amount.

en: Removed %title.
uk: Вилучений %title.

en: Added %amount for %title.
uk: Доданий %amount для %title.

en: conditions
uk: умови

en: Exclusive
uk: Виняткове

en: The product node type.
uk: Тип ноди товару.

en: The product node ID.
uk: Ідентіфікатор ноди товару.

en: Absolute
uk: Абсолютно
