Ubercart Followup (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Update
be: Абнавіць

en: Create
be: Стварыць

en: Active
be: Актыўна

en: 1 hour | @count hours
be[0]: 1 гадзіна
be[1]: @count гадзінаў

en: From
be: Ад

en: Details
be: Падрабязна

en: Send
be: Адаслаць

en: Repeat
be: Паўтарыць

en: Send to
be: Адрасаты

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: The e-mail address %mail is not valid.
be: %mail не з’яўляецца слушным адрасам электроннай пошты.
