Ubercart Followup (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Update
hr: Osvježi

en: Create
hr: Stvori

en: Active
hr: Aktivno

en: 1 hour | @count hours
hr[0]: @count sat
hr[1]: @count sata
hr[2]: @count sati

en: From
hr: Od

en: Details
hr: Detalji

en: Send
hr: Pošalji

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: The e-mail address %mail is not valid.
hr: Adresa e-pošte %mail nije valjana.
