Ubercart Followup (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Update
ne: अपडेट

en: Create
ne: सिर्जना

en: Active
ne: सक्रिय

en: 1 hour | @count hours
ne[0]: १ घण्टा
ne[1]: @count घण्टा

en: Details
ne: विस्तृत

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
