Ubercart Followup (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Create
oc: Crear

en: Active
oc: Actiu

en: 1 hour | @count hours
oc[0]: 1 ora
oc[1]: @count oras

en: From
oc: De

en: Details
oc: Detalhs

en: Send
oc: Mandar

en: Repeat
oc: Repetir

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: The e-mail address %mail is not valid.
oc: L'adreça electronica %mail es pas valida.
