Ubercart Followup (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Create
pl: Utwórz

en: Forward
pl: Do przodu

en: Active
pl: Aktywne

en: 1 hour | @count hours
pl[0]: 1 godzina
pl[1]: @count godziny
pl[2]: @count godzin

en: Message sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: From
pl: Od

en: Details
pl: Szczegóły

en: Send
pl: Wyślij

en: Repeat
pl: Powtórz

en: Sent
pl: Wysłano

en: Send to
pl: Wyślij do

en: Manual
pl: Ręczne

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Skip
pl: Pomiń

en: The e-mail address %mail is not valid.
pl: Podany adres e-mail %mail jest nieprawidłowy.

en: Order status
pl: Status zamówienia

en: 1 time | @count times
pl[0]: 1 raz
pl[1]: @count razy
pl[2]: @count razy
