Ubercart Followup (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Update
ro: Actualizare

en: Create
ro: Crează

en: Active
ro: Activ

en: 1 hour | @count hours
ro[0]: 1 oră
ro[1]: @count ore
ro[2]: @count de ore

en: From
ro: De la

en: Details
ro: Detalii

en: Send
ro: Trimite

en: Repeat
ro: Repetare

en: Sent
ro: Trimis

en: Send to
ro: Trimite la

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Skip
ro: Sari peste

en: The e-mail address %mail is not valid.
ro: Adresa de e-mail %mail nu este validă.
