Ubercart Followup (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Update
ar: تحديث

en: Create
ar: أنشئ

en: Active
ar: نشط

en: 1 hour | @count hours
ar[0]: ساعة واحدة
ar[1]: أقل من ساعة
ar[2]: ساعتين
ar[3]: @count ساعات
ar[4]: @count ساعة
ar[5]: @count ساعة

en: From
ar: من

en: Details
ar: التفاصيل

en: Send
ar: أرسل

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Send to
ar: ارسل إلى

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: The e-mail address %mail is not valid.
ar: عنوان البريد الإلكتروني %mail غير صالح.

en: Order status
ar: حالة الطلب
