Ubercart Followup (6.x-1.1) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Subject
fil: Paksa

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Update
fil: Gawing bago

en: Active
fil: Aktibo

en: 1 hour | @count hours
fil[0]: 1 oras
fil[1]: @count oras

en: From
fil: Mula kay
