Ubercart Followup (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Update
jv: Dianyari

en: Create
jv: Gawé

en: Active
jv: Aktif

en: 1 hour | @count hours
jv[0]: Sejam
jv[1]: @count jam

en: Details
jv: Lengkapé

en: Send
jv: Kirim

en: The e-mail address %mail is not valid.
jv: Alamat e-mail %mail ora bener.
