Ubercart Followup (6.x-1.1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: 1 hour | @count hours
mn[0]: 1 цаг
mn[1]: @count цаг

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Send
mn: Илгээх
