Ubercart Followup (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Subject
pt: Assunto

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Date
pt: Data

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Update
pt: Atualizar

en: Create
pt: Criar

en: Active
pt: Ativo

en: 1 hour | @count hours
pt[0]: 1 hora
pt[1]: @count horas

en: From
pt: De

en: Details
pt: Detalhes

en: Send
pt: Enviar

en: Repeat
pt: Repetir

en: Sent
pt: Enviado

en: Send to
pt: Enviar para

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Auto
pt: Automático

en: The e-mail address %mail is not valid.
pt: O email %mail é inválido.

en: Order status
pt: Estado da encomenda
