Ubercart Followup (6.x-1.1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Update
se: Ođasmahte

en: 1 hour | @count hours
se[0]: 1 diibmu
se[1]: @count diibmu
