Ubercart Followup (6.x-1.1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: 1 hour | @count hours
si[0]: පැයක්
si[1]: පැය @count ක්
