Ubercart Followup (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Forward
sk: Preposlať

en: Active
sk: Aktívny

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: From
sk: Od

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Send
sk: Odoslať

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: Sent
sk: Poslať

en: Send to
sk: Adresa príjemcu

en: Manual
sk: Manuálne

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: The e-mail address %mail is not valid.
sk: E-mailová adresa %mail nie je platná.

en: Order status
sk: Stav objednávky

en: @name replacement patterns
sk: @name vzory pre nahradenie
