Ubercart Followup (6.x-1.1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Update
sr: Ажурирање

en: 1 hour | @count hours
sr[0]: @count час
sr[1]: @count часа
sr[2]: @count[2] часова
