Ubercart Followup (6.x-1.2) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Update
am: አዘምን

en: Active
am: ገባሪ

en: 1 hour | @count hours
am[0]: 1 ሰዓት
am[1]: @count ሰዓቶች
