Ubercart Followup (6.x-1.2) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Update
ast: Anovar

en: Create
ast: Crear

en: Active
ast: Activu

en: 1 hour | @count hours
ast[0]: 1 hora
ast[1]: @count hores

en: From
ast: De

en: Details
ast: Detalles

en: Send
ast: Unviar
