Ubercart Followup (6.x-1.2) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: The e-mail address %mail is not valid.
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང་%mail་དེ་ནོར་འདུག
