Ubercart Followup (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Subject
da: Emne

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Update
da: Opdatér

en: Create
da: Opret

en: Forward
da: Videresend

en: Active
da: Aktiv

en: 1 hour | @count hours
da[0]: 1 time
da[1]: @count timer

en: From
da: Fra

en: Details
da: Detaljer

en: Repeat
da: Gentag

en: Sent
da: Sendt

en: Send to
da: Send til

en: Manual
da: Manuel

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: The e-mail address %mail is not valid.
da: E-mail-adressen %mail er ugyldig.

en: Order status
da: Ordrestatus

en: You can make use of the replacement patterns in the e-mail from and recipients fields, the subject, and the message body.
da: Du kan bruge erstatningsmønstre i e-mailens afsender- og modtager-felter, emnet og brødteksten.

en: @name replacement patterns
da: @name erstatningsm

en: Attempt to e-mail invoice for order @order_id to @email failed.
da: Forsøg på at sende e-mail med faktura for ordre @order_id til @email mislykkedes.
