Ubercart Followup (6.x-1.2) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Update
fi: Päivitys

en: Create
fi: Luo

en: Active
fi: Voimassa

en: 1 hour | @count hours
fi[0]: 1 tunti
fi[1]: @count tuntia

en: From
fi: Lähettäjä

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Send
fi: Lähetä

en: Repeat
fi: Toisto

en: Sent
fi: Lähetetty

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Skip
fi: Ohita

en: The e-mail address %mail is not valid.
fi: %mail ei ole kelvollinen sähköpostiosoite.

en: Order status
fi: Tilauksen tilanne
