Ubercart Followup (6.x-1.2) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Update
gl: Actualizar

en: Create
gl: Crear

en: Active
gl: Activo

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: From
gl: De

en: Details
gl: Detalles

en: Send
gl: Enviar

en: Repeat
gl: Repetir

en: Sent
gl: Enviado

en: Send to
gl: Enviar

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: The e-mail address %mail is not valid.
gl: O enderezo de correo-e %mail non é válido.

en: Order status
gl: Estado do pedido

en: @name replacement patterns
gl: Termo %term borrado.
