Ubercart Followup (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Update
hu: Frissítés

en: Create
hu: Létrehozás

en: Forward
hu: Továbbítás

en: Active
hu: Aktív

en: 1 hour | @count hours
hu[0]: 1 óra
hu[1]: @count óra

en: Message sent.
hu: Üzenet elküldve.

en: From
hu: Honnan

en: Details
hu: Részletek

en: Send
hu: Küldés

en: Repeat
hu: Ismétlődés

en: Sent
hu: Elküldve

en: Send to
hu: Címzett

en: Manual
hu: Kézi

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Skip
hu: Kihagy

en: The e-mail address %mail is not valid.
hu: %mail e-mail cím hibás.

en: Order status
hu: Megrendelés állapota

en: Skipped
hu: Kihagyva

en: Attempt to e-mail invoice for order @order_id to @email failed.
hu: @order_id azonosítójú megrendelés számlájának kiküldése @email e-mail címre nem sikerült.

en: 1 time | @count times
hu[0]: 1 alkalommal
hu[1]: @count alkalommal
