Ubercart Followup (6.x-1.2) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Forward
kn: ಫಾರ್ವಾರ್ಡ್

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: 1 hour | @count hours
kn[0]: ೧ ಗಂಟೆ
kn[1]: @count ಗಂಟೆಗಳು

en: Message sent.
kn: ಸಂದೇಶ ಕಳಿಸಲಾಗಿದೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Repeat
kn: ಮರುಕಳಿಸು

en: Sent
kn: ಕಳುಹಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Skip
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸಿ

en: The e-mail address %mail is not valid.
kn: ನೀವು ಕೊಟ್ಟಿರುವ ಇ-ಮೇಯ್ಲ್ ವಿಳಾಸ ಸರಿಯಿಲ್ಲ.

en: Forward to
kn: ಫಾರ್ವಾರ್ಡ್
