Ubercart Followup (6.x-1.2) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Create
ku: درووستکردن

en: Active
ku: چالاکە

en: 1 hour | @count hours
ku[0]: 1 کاتژمێر
ku[1]: @count کاتژمێر

en: From
ku: له‌لایەن

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Send
ku: بینێره‌
