Ubercart Followup (6.x-1.2) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
