Ubercart Followup (6.x-1.2) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Update
vi: Cập nhật

en: Create
vi: Tạo

en: Active
vi: Hoạt động

en: 1 hour | @count hours
vi[0]: 1 giờ
vi[1]: @count giờ

en: From
vi: Từ

en: Details
vi: Chi tiết

en: Send
vi: Gửi

en: Repeat
vi: Lặp lại

en: Send to
vi: Gửi đến

en: Manual
vi: Thủ công

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Auto
vi: Tự động

en: Skip
vi: Bỏ qua

en: The e-mail address %mail is not valid.
vi: Địa chỉ thư điện tử %mail không hợp lệ.

en: Order status
vi: Trạng thái đơn hàng

en: Forward to
vi: Chuyển đến
