Ubercart Followup (6.x-1.2) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Update
az: Yeniləmə

en: Create
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: From
az: Kimdən

en: Details
az: Detallar

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri
