Ubercart Followup (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Create
fa: ایجاد

en: Forward
fa: باز ارسال

en: Active
fa: فعال

en: 1 hour | @count hours
fa[0]: 1 ساعت
fa[1]: @count ساعت

en: From
fa: از

en: Details
fa: جزئیات

en: Send
fa: ارسال

en: Sent
fa: ارسال شده

en: Send to
fa: ارسال به

en: Manual
fa: دستی

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: The e-mail address %mail is not valid.
fa: نشانی پست الکترونیک %mail معتبر نیست.

en: Order status
fa: وضعیت سفارش

en: @name replacement patterns
fa: الگوهای جایگذاری @name
