Ubercart Followup (6.x-1.2) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Create
gu: બનાવો

en: Active
gu: સક્રિય

en: 1 hour | @count hours
gu[0]: ૧ કલાક
gu[1]: @count કલાકો

en: Details
gu: વિગતો

en: Send
gu: મોકલો
