Ubercart Followup (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Update
he: עדכון

en: Create
he: יצירה

en: Forward
he: קדימה

en: Active
he: פעיל

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: From
he: מאת

en: Details
he: פרטים

en: Send
he: שלח

en: Repeat
he: חזור

en: Sent
he: נשלח

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: The e-mail address %mail is not valid.
he: כתובת הדואר האלקטרוני אינה תקינה.

en: Order status
he: מצב הזמנה
