Ubercart Followup (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: From
hy: Ում կողմից

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: The e-mail address %mail is not valid.
hy: էլ - փոստի հասցեն %mail  վավեր չէ:
