Ubercart Followup (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Create
th: สร้าง

en: 1 hour | @count hours
th[0]: 1 ชั่วโมง
th[1]: @count ชั่วโมง

en: From
th: จาก

en: Details
th: รายละเอียด

en: Send
th: ส่ง

en: The e-mail address %mail is not valid.
th: อีเมล %mail ไม่ถูกต้อง

en: Order status
th: สถานะการสั่งซื้อ
