Ubercart Google Merchant Integration (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Check
bo: ཞིབ་བཤེར།

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: New
bo: གསར་བ
